Adalar görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna netelsan servis - Pendik audio görüntülü diafon - kablosuz çaycı diafon sistemleri - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - ikitelli nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - Tuzla kameralı diafon tamir - Arnavutköy görüntülü diafon - Bağcılar kameralı diafon servisi - Beykoz kameralı diafon tamir - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Beykoz nade kapı zili servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Beykoz audio kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu nade diafon servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)
E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)

BEYAZ 001033

Kapı ile Konuşma
Kapı Otomatiğini Aç..

ARA
ARA