Adalar netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Esenler nade kapı zili servisi - görüntülü zil fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir nade kapı zili servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Maltepe görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece audio servis - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler audio diafon servisi - Esenler netelsan diafon servisi - Avcılar audio diafon servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis - Bahçelievler nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA