ikitelli kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar kameralı diafon tamir - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Esenler kameralı kapı zili servis - kamera sistemleri fiyatları - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Tuzla nade kapı zili servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon tamir - ikitelli nade kapı zili servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon - görüntülü kapı zilleri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA