kameralı diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik kameralı kapı zili servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Silivri audio görüntülü diafon - Bakırköy nade kapı zili servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Şile diafonlu kapı zili servis - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü diafon - Adalar nade kapı zili servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Sarıyer audio servis - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA