audio apartman konuşma sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio apartman konuşma sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri netelsan diafon servisi - Topkapı audio görüntülü diafon - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Eyüp audio kapı zili servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu audio diafon servisi - Küçükçekmece nade diafon servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio diafon fiyat listesi - Şişli diafonlu kapı zili servis - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Avcılar nade kapı zili servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli nade servis - Kağıthane audio kapı zili servisi - Ataşehir netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

ARA
ARA