apartman zil sistemleri fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman zil sistemleri fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ev alarm sistemleri fiyatları - Ümraniye netelsan diafon servisi - Bağcılar nade kapı zili servisi - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - kapı zili fiyatları - görüntülü diafon sistemi - Fatih diafon servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - görüntülü zil sistemleri fiyat - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Adalar Apartman görüntülü diafon - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe netelsan diafon servisi - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Çatalca nade diafon servisi - Arnavutköy audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA