görüntülü konuşma

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü konuşma

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy netelsan servis - Kadıköy audio kapı zili servisi - Sultanbeyli diafon servisi - mas diafon fiyatları - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Kağıthane audio diafon servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Başakşehir kameralı diafon tamir - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan servis - Ataşehir netelsan servis - audio görüntülü diafon fiyatı - Kartal görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Esenyurt audio kapı zili servisi - Kadıköy netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA