görüntülü kapı diyafonları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü kapı diyafonları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile kameralı diafon tamir - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - kameralı zil sistemi fiyatları - Başakşehir diafon servisi - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Pendik netelsan diafon servisi - Başakşehir nade kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Bakırköy audio kapı zili servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi - Çatalca netelsan diafon servisi - Beykoz diafonlu kapı zili servis - Yenibosna audio servis - Kadıköy diafon servisi - Maltepe kameralı kapı zili servis - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Güngören kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA