görüntülü kapı diyafonları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü kapı diyafonları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli diafonlu kapı zili servis - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Maltepe audio görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler netelsan servis - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Kartal audio zil servisi - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - Adalar netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir nade kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Sultangazi audio görüntülü diafon - Arnavutköy diafon servisi - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Fatih görüntülü diafon tamiri - Esenler Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA