monitör fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

monitör fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü zil sistemleri fiyatları - audio bağlantı şemaları - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Sultangazi nade diafon servisi - Şile netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa nade servis - Küçükçekmece audio servis - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Çatalca netelsan servis - diyafon tesisatı nasıl yapılır -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA