konuşma sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

konuşma sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe audio servis - Fatih Apartman kameralı diafon - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Yenibosna netelsan servis - Başakşehir audio kapı zili servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Başakşehir nade diafon servisi - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü telefon fiyatları - Çekmeköy audio zil servisi - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Ataşehir diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA