diafonlu zil fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

diafonlu zil fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı diafon servisi - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye kameralı diafon tamir - Şişli nade servis - apartman görüntülü haberleşme sistemi - kablosuz diafon sistemleri - Bakırköy diafon servisi - diafon markaları - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı kameralı diafon servisi - Topkapı kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Pendik nade servis - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Sancaktepe Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA