goruntulu diafon fiyatlari

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

goruntulu diafon fiyatlari

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Ümraniye netelsan diafon servisi - apartman diafon sistemleri fiyatları - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon bağlantısı - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Topkapı audio servis - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Sarıyer kameralı diafon servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Şişli Apartman görüntülü diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA