apartman kapı zili fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

apartman kapı zili fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe nade servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Fatih kameralı diafon tamir - Güngören audio kapı zili servisi - Şişli audio servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Ataşehir diafonlu kapı zili servis - commax görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Kağıthane netelsan servis - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü diafon - Esenyurt netelsan diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA