kameralı zil sistemi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı zil sistemi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih diafonlu kapı zili servis - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe kameralı diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Esenyurt diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Esenler diafonlu kapı zili servis - Sultangazi diafon servisi - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - kablosuz diafon sistemleri - Bağcılar diafon servisi - Bakırköy netelsan diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon - Ümraniye diafon servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA