kameralı kapı sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kameralı kapı sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal görüntülü diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir netelsan servis - diyafon tesisatı - Zeytinburnu audio diafon servisi - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Adalar kameralı diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - Adalar görüntülü diafon tamiri - Kadıköy netelsan diafon servisi - görüntülü diafon fiyat listesi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Bakırköy netelsan diafon servisi - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - görüntülü diafon sistemleri izmir - Adalar kameralı kapı zili servis - Beşiktaş nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA