audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp nade servis - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - diafon santrali bağlantı şeması - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - apartman konuşma sistemleri - Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - kameralı kapı zili - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Adalar diafonlu kapı zili servis - Tuzla audio servis - Şile audio görüntülü diafon - Pendik nade kapı zili servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Pendik kameralı diafon servisi - Topkapı diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA