audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu nade diafon servisi - Kartal kameralı diafon servisi - Esenler kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - audio diafon arızaları - Pendik kameralı diafon servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Bayrampaşa netelsan servis - mas görüntülü diafon - Başakşehir netelsan diafon servisi - Kartal görüntülü diafon tamiri - Güngören görüntülü diafon tamiri - Avcılar netelsan kapı zili servisi - Yenibosna nade servis - apartman görüntülü diafon sistemleri - Fatih diafonlu kapı zili servis - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA