İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören görüntülü diafon tamiri - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Eyüp netelsan diafon servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Ataşehir audio görüntülü diafon - görüntülü diafon fiyat listesi - Beylikdüzü audio zil servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe nade kapı zili servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Maltepe netelsan diafon servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Fatih Apartman görüntülü diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa audio zil servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA