audio diafon santrali

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio diafon santrali

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenler görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy audio görüntülü diafon - Sarıyer audio servis - Ümraniye nade kapı zili servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar audio diafon servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Kadıköy audio servis - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Fatih netelsan servis - Sancaktepe görüntülü diafon - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Silivri nade diafon servisi - görüntülü zil fiyatları - Esenler netelsan diafon servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA