audio diafon teknik servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio diafon teknik servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Fatih Apartman kameralı diafon - Üsküdar kameralı diafon servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - Eyüp audio zil servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Fatih kameralı diafon servisi - Pendik Apartman kameralı diafon - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Eyüp diafonlu kapı zili servis - apartman diafon sistemleri - Beyoğlu görüntülü diafon - audio görüntülü diafon fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA