netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca netelsan kapı zili servisi - Çatalca kameralı diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece nade diafon servisi - ikitelli kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü audio servis - ikitelli audio servis - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile netelsan kapı zili servisi - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi netelsan servis - audio görüntülü diafon sistemleri - mas interkom fiyat listesi - Kartal nade servis - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Fatih kameralı diafon tamir - Beykoz audio kapı zili servisi - netelsan diafon bağlantısı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA