netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt kameralı diafon servisi - goruntulu diafon fiyatlari - Güngören audio görüntülü diafon - mas diafon fiyatları - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Bağcılar nade kapı zili servisi - Sultanbeyli nade servis - Avcılar Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Silivri nade kapı zili servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Üsküdar görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Topkapı nade kapı zili servisi - Pendik nade kapı zili servisi - apartman kapı zili fiyatları - Büyükçekmece audio diafon servisi - Bağcılar netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ARA
ARA