netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile netelsan servis - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Şişli netelsan kapı zili servisi - Tuzla audio görüntülü diafon - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Ataşehir diafon servisi - Şişli kameralı kapı zili servis - Tuzla audio zil servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio bağlantı şemaları - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - interkom sistemi - Fatih Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü diafon servisi - Maltepe diafon servisi - Adalar nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA