netelsan diafon fiyat

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

netelsan diafon fiyat

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Çatalca netelsan servis - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Zeytinburnu nade servis - Kağıthane nade servis - Kartal kameralı diafon tamir - Bakırköy kameralı diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy netelsan diafon servisi - Esenler diafon servisi - Topkapı nade diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Kartal netelsan diafon servisi - Eyüp nade diafon servisi - Büyükçekmece nade diafon servisi - Kadıköy nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA