kapı zili modelleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

kapı zili modelleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa netelsan servis - Maltepe nade kapı zili servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Beylikdüzü audio servis - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Kartal görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy audio diafon servisi - Üsküdar audio servis - Başakşehir kameralı diafon servisi - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman kameralı diafon - Esenler görüntülü diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy audio servis - Topkapı nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA