görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane kameralı diafon tamir - Çatalca kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon - kameralı kapı zili - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler audio servis - Çatalca audio zil servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon - Ataşehir kameralı diafon tamir - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA