ikitelli audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Avcılar netelsan kapı zili servisi - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Kadıköy nade servis - Zeytinburnu audio zil servisi - Sultanbeyli nade servis - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy nade servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - kameralı diafon sistemleri fiyatları - Fatih görüntülü diafon - Pendik nade servis - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli kameralı kapı zili servis - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca kameralı kapı zili servis - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA