audio konuşma cihazı bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio konuşma cihazı bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Şile audio diafon servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - interkom sistemleri - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli nade diafon servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Çatalca kameralı kapı zili servis - Arnavutköy audio kapı zili servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Şile kameralı kapı zili servis - Beykoz netelsan servis - Bağcılar Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA