audio konuşma cihazı bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio konuşma cihazı bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi audio diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - netelsan diafon fiyat - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Tuzla audio kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Şile görüntülü diafon tamiri - kablosuz diafon sistemleri - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp audio diafon servisi - Başakşehir netelsan servis - Çekmeköy audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA