audio diafon bağlantısı

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio diafon bağlantısı

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri audio görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Güngören diafon servisi - ikitelli audio kapı zili servisi - Beylikdüzü audio zil servisi - Ataşehir netelsan servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla Apartman kameralı diafon - Ataşehir kameralı kapı zili servis - görüntülü zil sistemi fiyatları - ikitelli audio görüntülü diafon - Şile kameralı diafon tamir - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe netelsan diafon servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - ikitelli görüntülü diafon tamiri - görüntülü diafon sistemleri izmir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA