audio teknik servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio teknik servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir diafon servisi - Fatih kameralı diafon servisi - Beylikdüzü audio servis - Avcılar netelsan diafon servisi - Zeytinburnu nade servis - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri - Bağcılar netelsan servis - görüntülü kapı diyafonları - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Başakşehir netelsan diafon servisi - ikitelli kameralı kapı zili servis - Güngören nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer netelsan diafon servisi - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA