ikitelli netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt diafon servisi - audıo bağlantı şeması - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemi - Güngören görüntülü diafon - Sultangazi nade servis - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe audio zil servisi - görüntülü diafon bağlantısı - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı nade diafon servisi - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Çatalca Apartman kameralı diafon - Ümraniye audio servis - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Adalar audio kapı zili servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - netelsan diafon bağlantısı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ARA
ARA