ikitelli netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli audio zil servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Adalar görüntülü diafon - Eyüp nade diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna audio görüntülü diafon - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Fatih Apartman kameralı diafon - Sarıyer audio servis - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Başakşehir diafon servisi - Beşiktaş diafon servisi - görüntülü diafon kurulumu - Başakşehir görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA