ikitelli netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli netelsan diafon servisi - Avcılar nade diafon servisi - Yenibosna nade diafon servisi - apartman kapı otomatiği - Adalar audio zil servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy netelsan servis - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Pendik netelsan diafon servisi - Kağıthane nade diafon servisi - Sancaktepe nade servis - Beylikdüzü nade kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Esenler netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - kapı kamera sistemleri - Beykoz audio kapı zili servisi - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA