na-de diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

na-de diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal netelsan servis - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli audio zil servisi - Bahçelievler nade diafon servisi - Pendik görüntülü kapı zili servisi - Fatih görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt audio görüntülü diafon - Pendik Apartman görüntülü diafon - Şile nade diafon servisi - Avcılar diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Sarıyer audio kapı zili servisi - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy diafonlu kapı zili servis - Eyüp audio kapı zili servisi - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA