na-de diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

na-de diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir netelsan diafon servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - apartman kapı zili fiyatları - Topkapı görüntülü diafon tamiri - Maltepe audio zil servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Şile netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Esenler Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı diafon servisi - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon şeması - Bağcılar netelsan servis - Esenler görüntülü diafon tamiri - Güngören kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - kameralı diafon fiyatları - Tuzla netelsan diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA