netelsan diafon bağlantısı

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

netelsan diafon bağlantısı

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli nade kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Ataşehir netelsan diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe görüntülü diafon - kapı zili modelleri - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Avcılar audio görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Silivri netelsan diafon servisi - Şile kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - audio apartman konuşma sistemleri - Kağıthane netelsan servis - Zeytinburnu audio diafon servisi - Topkapı audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA