audio bağlantı şemaları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio bağlantı şemaları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler audio zil servisi - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - Yenibosna diafon servisi - Esenler görüntülü diafon - Pendik kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Adalar audio servis - Başakşehir audio kapı zili servisi - kameralı zil sistemleri fiyatları - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih audio servis - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Sultanbeyli nade servis - Şile nade kapı zili servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Güngören Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa nade diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA