görüntülü ev telefon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü ev telefon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy audio görüntülü diafon - Şile nade diafon servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye audio kapı zili servisi - Tuzla görüntülü diafon - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece audio zil servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Başakşehir kameralı diafon tamir - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - güvenlik kamera fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA