nade diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

nade diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy nade diafon servisi - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Çatalca audio servis - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Sarıyer audio servis - Silivri audio zil servisi - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna audio diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Kartal audio diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Sultanbeyli görüntülü diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA