nade diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

nade diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal audio görüntülü diafon - Avcılar kameralı diafon tamir - Şişli Apartman kameralı diafon - Fatih kameralı diafon servisi - Şişli audio diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - Esenler diafon servisi - Ümraniye audio kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan servis - Başakşehir nade diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Tuzla audio görüntülü diafon - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Eyüp nade kapı zili servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Silivri netelsan servis - Maltepe audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA