nade diafon bağlantı şeması

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

nade diafon bağlantı şeması

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe netelsan diafon servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy audio diafon servisi - Beylikdüzü diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Topkapı kameralı diafon servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Şişli diafon servisi - Eyüp Apartman kameralı diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler audio diafon servisi - Bakırköy audio kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - Güngören görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA