görüntülü diafon bağlantısı

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

görüntülü diafon bağlantısı

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal nade servis - audio görüntülü diafon sistemleri - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece diafon servisi - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - görüntülü diafon markaları - Eyüp audio servis - Avcılar netelsan kapı zili servisi - Kadıköy netelsan servis - Başakşehir nade kapı zili servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece audio servis - Üsküdar audio kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Kartal diafon servisi - Silivri Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA