audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri audio zil servisi - Sultangazi audio zil servisi - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Kadıköy nade servis - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli nade servis - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Beykoz nade servis - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Beşiktaş audio zil servisi - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Kartal Apartman görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA