audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer nade kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan servis - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Pendik netelsan diafon servisi - Sancaktepe audio diafon servisi - Çatalca audio servis - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Şile görüntülü diafon - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer audio zil servisi - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Üsküdar audio görüntülü diafon - Fatih kameralı diafon servisi - konuşma sistemleri - mas interkom fiyat listesi - Kartal kameralı diafon servisi - Kağıthane nade kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA