audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik audio diafon servisi - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi netelsan servis - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Şile audio görüntülü diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Kağıthane nade diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - görüntülü interkom sistemleri - Sarıyer audio zil servisi - netelsan görüntülü diafon bağlantı şeması - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece audio diafon servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - görüntülü diafon sistemi fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA