İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı diafon servisi - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Esenler nade servis - Sarıyer nade kapı zili servisi - audio şifreli kapı otomatiği - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA