diafon nasıl bağlanır

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

diafon nasıl bağlanır

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü nade diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - bina zil sistemleri fiyatları - apartman diafon sistemleri fiyatları - Avcılar netelsan kapı zili servisi - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Güngören görüntülü diafon tamiri - görüntülü zil sistemleri - Eyüp kameralı diafon servisi - görüntülü diafon markaları - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Şile kameralı diafon servisi - Adalar netelsan servis - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa nade servis - monitör fiyatları - Beylikdüzü audio servis - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA