audio sa 201 kapıcısız diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio sa 201 kapıcısız diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü telefon fiyatları - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - audio şifreli kapı otomatiği - Eyüp kameralı diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Yenibosna görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon - Üsküdar nade diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Kadıköy nade servis - audio görüntülü kapı zili - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Kartal kameralı kapı zili servis - Şile Apartman kameralı diafon - Yenibosna netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA