audio diafon zil sesi değiştirme

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio diafon zil sesi değiştirme

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - Fatih netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Esenler audio zil servisi - Küçükçekmece nade diafon servisi - Yenibosna Apartman kameralı diafon - apartman kapı zili fiyatları - Gaziosmanpaşa audio servis - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Silivri netelsan diafon servisi - netelsan diafon bağlantısı - ikitelli audio zil servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Yenibosna audio görüntülü diafon - Beşiktaş netelsan servis - Tuzla Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA