audio diafon zil sesi değiştirme

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio diafon zil sesi değiştirme

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih görüntülü diafon tamiri - Sultangazi kameralı kapı zili servis - görüntülü zil sistemi - Topkapı audio görüntülü diafon - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü kapı zili fiyatı - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Topkapı kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon - Başakşehir diafon servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Şişli nade diafon servisi - Silivri audio servis - Arnavutköy netelsan servis - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli netelsan servis - Bahçelievler netelsan servis - Şile görüntülü kapı zili servisi - multitek diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA