audio kapı şifresi değiştirme

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio kapı şifresi değiştirme

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Şile audio zil servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Maltepe nade servis - Çatalca kameralı kapı zili servis - Pendik audio diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Fatih görüntülü diafon sistemleri - mas görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Sultangazi audio görüntülü diafon - Yenibosna Apartman kameralı diafon - apartman kapı zili fiyatları - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir netelsan servis - diafonlu zil fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA