audio kapı şifresi değiştirme

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

audio kapı şifresi değiştirme

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio görüntülü diafon fiyatı - Sancaktepe nade servis - ikitelli diafon servisi - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler audio görüntülü diafon - Fatih kameralı kapı zili servis - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Bakırköy audio zil servisi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Sarıyer nade diafon servisi - Beşiktaş nade servis - Tuzla audio kapı zili servisi - Ataşehir nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

ARA
ARA