ikitelli audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Kartal diafon servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Şişli diafon servisi - Tuzla audio kapı zili servisi - Beyoğlu diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - görüntülü zil sistemleri fiyat - Eyüp görüntülü diafon - Yenibosna audio kapı zili servisi - görüntülü kamera sistemleri - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade servis - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

ARA
ARA