Adalar Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş audio servis - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Eyüp kameralı kapı zili servis - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - Esenler diafonlu kapı zili servis - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Esenyurt görüntülü diafon tamiri - Fatih audio kapı zili servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Avcılar görüntülü diafon - Güngören görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Bakırköy audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA