Adalar Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler audio servis - Ümraniye netelsan diafon servisi - Başakşehir audio diafon servisi - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - audio görüntülü diafon fiyatı - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Ümraniye nade servis - Tuzla Apartman kameralı diafon - Yenibosna netelsan diafon servisi - Sultanbeyli netelsan servis - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Beykoz audio görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Adalar audio zil servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan servis - Pendik audio kapı zili servisi - Bayrampaşa kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA