ikitelli görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman diafon fiyatları - görüntülü zil sistemi fiyatları - Topkapı diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Yenibosna netelsan servis - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Maltepe nade servis - Yenibosna nade servis - Bağcılar nade diafon servisi - görüntülü kapı zilleri - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Bakırköy netelsan servis - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Ümraniye kameralı diafon tamir - Şişli audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA