ikitelli Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio kapı zili servisi - Şile kameralı diafon servisi - Üsküdar audio servis - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Eyüp Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih audio diafon servisi - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Üsküdar kameralı diafon tamir - Esenyurt kameralı diafon tamir - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - audio zil bağlantı şeması - Başakşehir audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA