ikitelli Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu netelsan servis - Topkapı netelsan diafon servisi - Topkapı kameralı diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Bağcılar audio görüntülü diafon - Beykoz nade kapı zili servisi - Avcılar nade diafon servisi - görüntüsüz diafon sistemleri - Avcılar netelsan diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Şile diafon servisi - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Şile görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - audio görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Beykoz kameralı kapı zili servis - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA