ikitelli Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio villa kit bağlantı şeması - Sarıyer audio kapı zili servisi - ikitelli diafon servisi - Eyüp görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz kameralı kapı zili servis - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - Sarıyer audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Başakşehir nade kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon - Beykoz kameralı diafon servisi - Kağıthane nade diafon servisi - Çatalca nade kapı zili servisi - diafon sistemleri fiyatları - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece audio diafon servisi - Pendik kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA