ikitelli Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy netelsan servis - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Yenibosna audio servis - Fatih nade servis - Yenibosna netelsan diafon servisi - Çatalca audio görüntülü diafon - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Başakşehir netelsan diafon servisi - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Tuzla görüntülü diafon - Şişli kameralı diafon servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Silivri audio zil servisi - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

ARA
ARA