ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Bayrampaşa audio diafon servisi - Bahçelievler audio kapı zili servisi - kablosuz görüntülü kapı zili - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon tamir - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile diafon servisi - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Güngören diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Fatih nade diafon servisi - görüntülü diafon şeması - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA