Başakşehir Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe netelsan servis - Ataşehir audio zil servisi - Bakırköy kameralı diafon servisi - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Pendik kameralı kapı zili servis - Bağcılar nade kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü netelsan servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Bakırköy kameralı diafon tamir - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan servis - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - audio apartman konuşma sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA