Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Kartal netelsan diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Maltepe Apartman kameralı diafon - Bahçelievler netelsan diafon servisi - ikitelli audio diafon servisi - Güngören netelsan diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Fatih kameralı diafon servisi - Beylikdüzü netelsan servis - Kadıköy nade kapı zili servisi - Tuzla audio diafon servisi - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Pendik kameralı diafon servisi - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Beykoz netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA