Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik audio servis - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Şile audio zil servisi - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - görüntülü kapı zili fiyatları - apartman kamera sistemleri - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA