Beykoz Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade servis - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - Şile kameralı diafon servisi - Kağıthane audio servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü audio servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler görüntülü diafon - Esenyurt audio servis - Adalar kameralı diafon tamir - Yenibosna nade kapı zili servisi - Beyoğlu audio diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA