Beyoğlu Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy audio görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - güvenlik kamerası fiyatları - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Yenibosna nade diafon servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Çatalca audio görüntülü diafon - Küçükçekmece nade servis - Eyüp diafon servisi - Pendik audio kapı zili servisi - Beylikdüzü audio zil servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu audio zil servisi - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Avcılar kameralı diafon tamir - Fatih audio görüntülü diafon - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Adalar audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA